Strapon nedir nasıl kullanılır

Strapon Nedir

Strapon çoğunlukla belden bağlamalı vibratör olarak bilinen vibratör çeşididir. Kullanan ister kadın ister erkek olsun kullanım şeklinden dolayı daha kolay ve gerçekçi bir cinsel deneyim yaşattığı için tercih edilir. Aranızda bu yazıyı okuyup vibratör ne diye soranlar için kısaca yapay penistir diyebiliriz. Çift başlı vibratör, titreşimli vibratör gibi pek çok çeşidi bulunabilir. Verdiği zevki vibratör kullananlar iyi bilir.

strapon

Bayan için strapon

Eğer strapon bir bayan tarafından kullanılacak ise, erkek partnerini memnun etmek için kullanacak demektir. Pek çok eşcinsel erkek duygularını içinde saklayarak yaşamaya devam eder. Bu duyguları yaşaması için yardım isteyeceği tek kişi bayan partneridir. Bayan partner strapon kullanarak ona cinsel deneyimleri konusunda yardımcı olacaktır.

Erkek için strapon

Eğer strapon bir erkek tarafından kullanılacak ise partnerine yeni zevkler sunmaya hazırlanıyor demektir. İster eşcinsel ilişki ister heteroseksüel ilişki içinde olsun strapon ile partnerine yeni deneyimler yaşatmak istiyor olabilir. Yada bazı sağlık sebebleri ile yerine getiremediği sorumluluğunu yerine getiriyor olabilir.

Belden bağlamalı

Strapon nasıl kullanılır

Strapon yukarıda da yazdığımız gibi bele bağlanarak kullanılan bir vibratör çeşididir. Bir iç çamaşırı gibi giydikten sonra kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Strapon modelleri

Strapon modelleri boy, renk, kalınlık gibi farklılıklar göstersede aynı zamanda kullanım ve zevk olarakta farklılıklar içeriyor. Bazı strapom modelleri sadece partner için kullanılabilirken bazı modellerde kullanan için anal vibratör bazı modellerde ise anal ve vajinal vibratör bir arada olabiliyor. Yani partnerinizi mutlu ederken sizde mutlu olabilirsiniz.

Strapon tavsiyeleri

Strapon modelleri genel olarak standart bir penis boyundan büyük ve kalındır. Bu yüzden ilk defa strapon deneyimi yaşayacak yada yaşatacaksanız kayganlaştırıcı krem yada jel temin etmenizi tavsiye ederiz.

Artık strapon nedir biliyorsunuz hatta strapon hakkında çok şey biliyorsunuz…

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir