Güçlü Erkek Yalanı

Güçlü erkek yalanıda nedir diye sorduğunuzu duyuyor gibiyim. Durun biraz sabredin bu gün güçlü erkek balonunu patlatıyorum, yaşasın mutlu kadın dönemi.

Güçlü Erkek Yalanı

 

Ne yazıkki erkeklerimiz yıllardır kandırılıyorlar. En harika erkeklik organına sahip olduklarını düşündükleri yetmezmiş gibi yatakta ne yapıyorlarda onunda en muhteşem ve hiç bir kadının daha önce göremeyeceği bir seks olduğuna inanıyorlar.

Bir kısım erkekte ereksiyon bir kısmında ise erken boşalma sorunu var. Bu sorunu yaşamayanların çoğunda da tabular ve tecrübesizlik. Kadınların bu gece başım ağrıyor diye kaçtığı geceler karikatürlerden, fıkralara kadar pek çok yerde görülebilir. Peki kadın çok mutlu ve aldığı zevk inanılmaz ise kadın neden kaçıyor. Kadın mutsuz beyler uyanın artık. Size bir şey söyleyemiyor, orgazm takliti yapıyor ve bir şekilde yatağında mutsuz olarak uyuyor.

Tabiki herkesi yada tüm birliktelikleri kapsamıyor bu yazdıklarımız ama büyük bir çoğunluğu kapsıyor. Bu karanlığın içinde kaybolmamak için ilk yapmamız gereken tabuları yıkmak ve birbirimize gerçekleri söylemekten geçiyor. Kadın isteklerini ve beklentilerini net söylemeli ve erkeğine açıklamalı. Ama kadın utanıyor eşi ile sorun yaşamaktan korkuyor.

Burada sorumluluk erkeğe düşüyor, ama erkek inanmış bir kere kendisinin matkap yaptığının rüya olduğuna, farkında bile değil neler olduğundan. Güçlü erkek yalanı içinde boğulmuş gidiyor.

İşte burada bu işi çözme görevi tekrar kadına düşüyor. Erkeğini kırmadan, üzmeden ve küstürmeden adım adım çözmeli herşeyi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir