G Noktası Aranıyor

G Noktası

Kadınların en büyük sorunlarından bir tanesi orgazm sorunu. Bir kadının orgazm olması erkeğe göre oldukça zor olabiliyor. Bilim adamları kadında orgazmı tetikleyen G noktasından bahsediyor ve G noktası uyarılan kadınların orgazm olmasının çok daha kolay olduğunu ifade ediyor.

G Noktası

Peki nerede bu G noktası nasıl bulacağız ve nasıl uyaracağız ?

G noktası vajina girişinden 3-4 cm içerde üst duvarda idrar kanalının komşusu olan ve kasılma özellili sağlayan bir doku bulunmaktadır, İşte bu dokuya G noktası denmektedir. Evet artık G noktası nerede biliyorsuz şimdi sıra onu nasıl uyaracağımızı öğrenmeye geldi.

G noktasını uyarma

G noktasını uyarmak için G noktasına ulaşabilmek gerekir. Vajinanın yaklaşık olarak 3-4 cm içinde yer alan bu noktaya ulaşamanın yada uyarmanın penis boyu yada kalınlığı ile ilgisi bulunmamaktadır. Penisin şekli, kullanım hızı yada farklı seks pozisyonları G noktasına ulaşmanızdaki önemli etkenler arasında olacaktır.

Eğer G noktasını keşfetmek ve onu uyarmak istiyorsanız bu konuyu partnerinize açmalı ve karşılıklı olarak deneyimleri tartışarak G noktası hedefine ulaşmaya çalışmalısınız. Seks hayatınızda deneyeceğiniz değişik pozisyonlar, hız farklılıkları ile oluşan hissiyatları partnerinizle konuşarak hedefe ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Sonuç itibari ile nerede bu G noktası, ona ulaşmak için neler yapmalı öğrendik. Geriye kalan tek şey sizin bizim tavsiyelerimize uyarak yatak hayatınızı daha iyiye götürmeniz olacak. Belkide bu anlattıklarımıza hiç ihtiyaç duymadan hedefi bulmuş ve yatakta mutluluğu gerçekten yakalamış bir çiftimiz bu yazıyı okuyordur. Şimdiden söyleyelim sizi kıskanıyoruz.

Bayanlara en büyük tavsiyemiz eğer orgazm taklidi yapıyorsanız bunu yapmayı bırakın ve partnerinizle herşeyi açık konuşun. Hayat rol yaparak harcanamayacak kadar kısa ve güzel.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir